yandex
Cafe ve Restoranlar İçin Baskılı Ambalaj Ürünleri-01

Cafe ve Restoranlar İçin Baskılı Ambalaj Ürünleri

Cafe ve restoranlar için baskılı ambalaj ürünleri yazımızda çeşitli işletmelerin hijyen ve kurumsal kimlik açısından bu ürünleri neden kullandığı ve gereksinimleri hakkında bilgiler sunacağız.

Baskılı ambalajın kelime anlamına baktığımızda üzerinde firmanıza ya da kuruluşunuza özel üzerinde logonuz ve iletişim bilgilerinizin bulunduğu ambalaj ürünleri diyebiliriz. Ambalaj ürünleri çok çeşitlidir ve standardı yoktur diyebiliriz. Her firmanın gereksinim duyduğu ambalaj ürünleri farklı olabilir.

Ambalaj ürünlerini genellikle cafe, restoran, otel gibi işletmeler kullanmaktadır. Fakat bir genelleme yapmak yine yanlış olur. Daha önce müşterilerimizden örnek vermek gerekirse bir diş hekimine baskılı peçete üretimi yaptık veya bir oto galeriye baskılı stick şeker üretimi yaptık.

Baskılı ürünlerde genellikle firmanıza özel hazırlanmış tasarımlar kullanılır. Yani anlayacağınız şekilde standart bir logo baskısından ziyade size özel bir tasarım yapılır ve o ürün sizden izler taşır. Örnek olarak dünyaca ünlü bir kahve markasını ele alabiliriz. Kullandıkları karton bardaklarda logo baskıları olmasa bile hangi marka olduğunu kolaylıkla tahmin edebiliriz.

En Sık Kullanılan Baskılı Ambalaj Ürünleri

En çok kullanılan baskılı ambalaj ürünlerine örnek vermek gerekirse cafe ve restoranları ele almamız gerekir. Çünkü baskılı ürünleri en çok bu sektörler kullanıyor ve tüketiyor.

Cafe ve restoranların en çok tükettiği ürünler şu şekildedir; ıslak mendil, stick şeker, peçete, amerikan servis, karton bardak, kürdan ve pipet olarak gruplara ayırabiliriz.

Aslında bu ürünleri baskısız olarak tedarik edebilir ve kullanabilirsiniz. Fakat marka bilinirliği ve kurumsal kimlik açısından çoğu işletme baskılı ürünleri tercih etmektedir. Büyük ve küçük ölçekli işletme olmanız hiç fark etmiyor.

İster büyük bir restoran zinciriniz olsun veya ufak bir fast food dükkanınız olsun. Bu iki işletmede baskılı ambalaj ürünlerini kullanmaktadır.

Hijyen İçin Baskılı Ambalaj Ürünleri

Baskılı ambalajlar üretilirken hijyene son derece önem verilir. Bu ürünler insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Baskılı ambalajlar hijyenik koşullarda üretilip ona göre paketlemesi yapılmaktadır. Corona virüs sürecinde işletmelerin  baskılı ambalaja önemi artmaktadır. Çünkü bütün işletmeler müşteri sağlığını düşünür. Eğer sizde müşterileriniz sağlığını düşünüyorsanız baskılı ambalajı tercih etmelisiniz.

Baskılı ambalaj ürünlerinde kullanılan baskı boyaları gıda boyalarıdır. Hiçbir kimyasal barındırmayan bu boyaların kullanımı hepimizin sağlığı için çok önemlidir.

Baskılı Ambalaj ve Reklam

Baskılı ambalajlar sadece işletme içerinde kullanılmaz. Bazı ürünler işletme dışına da çıkmaktadır. Örneğin ıslak mendil ve kürdanı buna örnek gösterebiliriz.

Reklam alanında bu tarz ambalaj ürünleri çok etkili olmaya başlamıştır.

Başlıca Baskılı Ürünlerimiz Şu Şekildedir
  • Baskılı Islak Mendil Üretimi
  • Baskılı Stick Şeker Üretimi
  • Baskılı Peçete Üretimi
  • Baskılı Peçete Üretimi
  • Baskılı Pipet Üretimi
  • Baskılı Amerikan Servis Üretimi
  • Baskılı Yağlı Kağıt Üretimi
  • Baskılı Balon Üretimi

Bu ürünlerin tasarımları ve üretimleri tecrübeli ekibimiz ile yapılmaktadır. Baskılı ürünler ile ilgili bilgi ve fiyat almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top