yandex
WEB TASARIM HİZMETLERİ-01

Bu yazımızda doğru web tasarım ajansını nasıl buluruz? bunu işledik.

2020 Kasım ayında yağmurlu bir gündeyiz. Penceremize yağmur taneleri düşerken kahvemiz elimizde doğru web tasarım ajansını nasıl buluruz veya nasıl bulunur onu düşündük ve yazılmaya koyulduk.

Öncelikle belirtmek isteriz ki çoğu firma web tasarımını yaptırdığı kişiden yada firmadan memnun değil. Bunun arkasında istenileni sunamama, yetersiz destek ve bilgi eksikliği yer alıyor.

Kişi Değil Firmaya Yönelin

Web tasarım ilk bakışta basit gibi gözüksede aslında bir ekip işidir. Donanımlı bir ekip ile hızlıca ve kaliteli çözümler üretilebilir. O yüzden web sitenizi bir kişiye yaptırmak yerine bir ajansa yaptırmanızdır.

Bol Bol Bilgi Edinin

Web sitesi yaptıracaksanız eğer bulduğunuz firmalardan yada internetten bol bol fikir edinmeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü böylelikle boş vaatleri kolayca ayırt edebilirsiniz. Eğer size Google’da üst sıralara hızlıca düşük bir miktar karşılığında çıkacağını söyleyen kişilere verecek bir kaç cevabınız olabilir. SEO uzun süre gerektiren ve hızlıca olan bir şey değildir.

Sözleşme Yapın

Web tasarımla ilgili firma ile sözleşme imzalayın. Çünkü söz uçar yazı kalır. Web sitesinde yapılacaklarının her detayını sözleşmeye işleyin, fiyatı belirleyin ve teslim süresinde mutabıt kalın.

Eğer Ümraniyede bir web tasarım ajansı arıyorsanız, İxir Ümraniye Web Tasarım Ajansı size hizmet vermek için hazırıdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top