yandex
E-TİCARET HİZMETLERİ-01

e-Ticaret Fiyatları

Eğer e-ticaret fiyatları araştırması yapıyorsanız aradığınız her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz. E-ticaret fiyatları son dönemlerde merak konusu haline geldi. Peki bizi ne kadar ilgilendiriyor bu e-ticaret fiyatları?

Günümüzde herkes internetin gücünün farkına vardı. İnternet sektöründe olanlar ağaçlarından meyveleri topladı. Tabi hal böyle olunca insanlar e-ticaret işi ile ilgilenmeye başladı. E-ticaret ile alakalı internette binlerce yazı ve makale bulunmaktadır. Ama fiyat konusu biraz karışık oldu için bu konuya netlik getirmek istedik.

E-ticaret ajansları kullanıcılarına farklı e-ticaret sistemleri sunmakta. Bu e ticaret sistemlerinin hepsinin özelliği birbirinden farklı olsa da belli başlı özellikler sabittir. E-ticaret sistemi seçerken kendi ihtiyacınızı karşılayacak türden özellikleri olanı seçmelisiniz. Aksi halde boşuna para ödemiş olursunuz. Sabit e-ticaret sistemlerinin yanı sıra, özel tasarımlı e-ticaret sitesi de yaptırabilirsiniz.

Özel tasarımlı olduğu için her şey sizi özel olur. Firmanızla özdeşleşen bir tasarım ve özel kodlar.

e-Ticaret fiyatları genel olarak 6.000 – 20.000 TL aralığındadır.

e-Ticaret Paket Fiyatları

Diğer e ticaret sistemlerine göre daha makul fiyatladır. Hem bütçe dostu hem de istediğiniz özellikleri seçme hakkına sahipsiniz. Daha önceden yapılmış hazır temalar kullanıldığı için kurulumu hızlı ve kolaydır. Günler içerinde e-ticaret sitesi sahibi olabilirsiniz bu sayede.

e-Ticaret paket fiyatları 3.500 – 8.000 TL aralığındadır. Sizde e-ticaret sitesi sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

e-Ticaret Siteleri

E-ticaret siteleri ürünlerinizi ve hizmetleriniz tüm dünya ile buluşmasına olanak sağlayan web platformlarıdır. Yani internet üzerinde bulunan sanal bir mağaza diyebiliriz.

Sınırsız ürün yükleyebilir, sınırsız müşteri çekebilirsiniz sitenize. Normal fiziksel bir mağazaya maksimum 50 kişi alabilirken e-ticaret sitenize aynı anda 5.000 kişi ve üstünü rahatlıkla alabilirsiniz.

Ürünlerinizi daha iyi tanıtabilir, daha kolay ulaştırabilirsiniz müşterilerinize.

Rakiplerinizden geri kalmayıp, internet ortamında onların önüne geçebilirsiniz.

e-Ticaret Ajansları

e-Ticaret ajansları, işi internette satış yapmak olan ya da e–ticaret ile uğraşan kişi ve firmaları destek sunan dijital ajanslardır.

Bu ajanslar sayesinde e-ticaret sahibi olabilir ve dakikalar içerinde satış yapaya başlayabilirsiniz.

İxir e-ticaret ajansı sizlere +100 tema seçeneği ile uygun fiyatlı e-ticaret siteleri sunuyor. Sende e ticarette varlık göstermek istiyorsan zaman kaybetmeden bize ulaş.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top