yandex
E-TİCARET HİZMETLERİ-01

Bu yazımızda e-ticaret paketleri alırken dikkat etmemiz gereken bazı öğelere değindik.

Mobil Uyumlu

Satın almak istediğiniz e-ticaret paketinin %100 mobil uyumlu olduğundan emin olun. Uygun fiyatlı bazı e-ticaret paketleri bütün mobil cihazlarla uyumlu olmuyor ve e-ticaret siteniz uyumlu bir şekilde çalışamıyor. 2020 yılında internet alışverişlerinin büyük bir kısmı mobil cihazlardan gelmiştir.

Tek Sefer Ödeme

e-Ticaret firmaları genellikle sizlere sunmuş olduğu paketler yıllık planlardır. Yani her yıl düzenli olarak ödeme yapmanız gerekir. Ancak tek sefer ödeme yapabileceğiniz yani ömür boyu lisanlı paketleri almanız sizin yararınıza olacaktır. Her yıl para ödemek yerine tek seferde ödeyip ömür boyu lisanslı bir e-ticaret paketi sahibi olabilirsiniz.

Ödeme Sistemleri

E ticaret sistemi sunan firmalar genellikle e-ticaret paketlerini sunarken 2 ve 3 pakete ayırırlar ve bu sıralama ucuzdan pahalıya doğru gider. Ama ilk pakete baktığınızda online bir ödeme sistemi bulunmaz. Buda demek oluyor ki siz bir e ticaret sitesi satın almıyor, normal bir web sitesi satın alıyorsunuz. İxir Agency e ticaret paketi ise size tamamen bir e ticaret sistemi sunuyor. İçerisinde farklı ödeme sistemlerinin olduğu, +100 tema seçeneği bulunan benzersiz bir deneyim için sizde e ticaret paketimizi incelemeden geçmeyin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top