yandex
GRAFİK TASARIM-01

Grafik Tasarım Firması

Grafik tasarım firması demek grafik tasarım işlerini alanında hizmet veren firmalar aklımıza gelmektedir.

Grafik tasarım kısaca reklam çalışmalarının görseller ile profesyonel şekilde hazırlanması olarak adlandırabiliriz. Bir reklamı, bir kampanyayı, bir duyuruyu müşterilere ve karşı tarafa iletmemizin en kolay ve hızlı yolu grafik tasarımdır.

Grafik tasarım alanında hizmet veren firmalar çeşitli grafik programlarını kullanarak bu alanda yaratıcı çözümler üretmektedir.

Photoshop, İllstrator, CorelDraw gibi çeşitli programlar aracılığı ile grafik tasarım yapılır. Bu araçlar sayesinde profesyonel işler ortaya çıkar.

Her reklam ajansı farklı programlar kullandığı gibi, farklı çözümler de sunar.

İxir Grafik Tasarım Ajansı olarak, grafik tasarım alanı adı altında ne kadar yapılacak iş var ise bunları kusursuz bir şekilde yapar.

Grafik tasarım son zamanlarda firmaların ihtiyaç duyduğu bir çözümdür. Nitelim nitelikli grafik tasarımcılar azalmış ve sektörde yeni grafik tasarım firması arayışına gidilmiştir.

Tasarım trendlerini yakından takip ediyor oluşumuz başta müşterilerimiz tarafından dikkat çekmiş ve takdir ile karşılanmıştır.

 Grafik Tasarım’da Neler Yapılır?

Grafik tasarım alanında sayısız diyebileceğimiz kadar fazla yapılabilecek hizmet vardır. Bunlara kısaca değinmek gerekirse başta kurumsal kimlik çalışması yer alır.

  • Kurumsal Kimlik
  • Logo Tasarım
  • Baskılı Ürün Tasarımları
  • Promosyon Ürün Tasarımı
  • Araç ve Bina Giydirme
  • Açık Hava Reklamcılığı
  • İnternet Reklamcılığı

Grafik tasarım alanında her firmanın gereksinimleri farklı olabilmektedir. Örneğin yeni açılan bir firma için hangi grafik tasarım hizmetlerine ihtiyaç duyulur onlara bakalım.

İlk başta profesyonel logo tasarımı ihtiyacı doğar. Firmayı yansıtan özgün bir logo olması gerekir. Daha sonra o firma için tabela tasarımı yapılması gerekir.

Tüm bunlar hazır ise sırada ofis içi kullanım ve reklam için kullanılacak tasarımlara geçebiliriz.

Kartvizit, broşür, afiş, makbuz, fatura, zarf, kalem, personel kıyafeti gibi tasarım işleri yapılabilir.

Ardından internet sayfası için özel bir web sitesi hazırlanabilir. Sosyal medya hesapları kurumsal bir şekilde tasarlanır. Daha sonra reklamlar için ilgi çekici görseller oluşturulabilir.

Grafik tasarım artık bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top