yandex
KURUMSAL KİMLİK TASARIMI-01

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Firmanızın markalaşması için ve piyasada uzun süre ayakta kalabilmeniz için kurumsal kimlik tasarımı çok önemli bir role sahiptir.

Bir şirketin iç ve dış görünüşü, duruşu ve davranışını kurumsal kimliği açıklamaktadır.

Kurumsal kimlik tasarımı ile firmanız kolayca diğer firmalardan kendini ayırabilir ve olabilecek kimlik karmaşasının önüne geçer. İyi bir şekilde tasarlanmış kurumsal kimlikler müşterileriniz tarafından beğeni toplar ve firmanıza olan saygınlığı artar.

Kurumsal Kimlik Çalışması Yaptırmak İstiyorsanız Bize Ulaşabilirsiniz.

Kurumsallığa Geçiş Yap

Son zamanlarda her firmanın içinde bulunması gereken ve bunun için sürekli arayış içinde olan firmalar için kurumsal kimlik çalışmaları eşi benzeri olamayan bir nimettir.

Markanızın kimliğini firmanızın ismi ve akılda kalıcı logonuz oluşturmaktadır. Eğer bu ikisi hazır ise kurumsal kimlik çalışmanıza başlayabiliriz.

Her rengin, her tonun, her metinin, her çizginin anlatmak istediği bir şeyler vardır. Firma kültürünüz için her zaman ofis içi ve ofis dışı kullanabileceğiniz ürünlerin tasarımı uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

İster yerel bir kuruluş olun ister büyük bir şirket olun. Her firma kurumsal kimlik çalışması yaptırabilir. Sizlerde profesyonel şekilde hazırlanmış kurumsal kimlik çalışmaları istiyorsanız bizlere ulaşmanız yeterlidir. Firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri kolayca tasarlayabilir, isterseniz bu ürünlerin baskılarını üstlenebiliriz.

Hangi Kurumsal Kimlik Ürünlerini Yapıyorsunuz?

Yaptığımız bazı kurumsal kimlik ürünleri şu şekildedir.

  • Kartvizit Tasarımı
  • Fatura Tasarımı
  • Zarf Tasarımı
  • Antetli Kağıt Tasarımı
  • Kalem Tasarımı
  • Tişört Tasarımı
  • Araç Tasarımı

yaptığımız tasarımlar bunlarla sınırlı kalmayıp aklınıza gelebilecek bütün kurumsal kimlik tasarımlarını yapmaktayız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top