yandex
LOGO TASARIMI-01

Logo Tasarım

Logo tasarımı belirli semboller ve materyaller kullanılarak bir araya getirilen simgelerdir. Firmalar ilk kurulduğu andan itibaren bir logo tasarımına ihtiyaç duymaktadırlar. Çünkü logo tasarımı bir firmanın ön yüzüdür. Ömür boyu bu logoyu kullanırlar ve bununla anılırlar.

Markalaşmaya giden yolda iyi bir logosu olan firmalar daima bir adım öndedir. Dijital ticaretin bu kadar yaygınlaştığı bir dönemde yeni firmalar kurulmakta ve sadece markalaşmaya önem veren firmalar ayakta kalmaktadır.

Sizde firmanız için bir logo tasarımı istiyorsanız profesyonel destek almanız gerekmektedir. Uzman ekiplerin bir araya gelerek, fikirlerini paylaşarak, özgün bir şekilde logo tasarımı kolayca yapılabilmektedir.

Logo Tasarımı İçin Bizimle İletişime Geçin.

Profesyonel Logo Tasarım                        

Yaptıracağınız logo çalışmasını firmanız bir ömür boyu kullanacaktır. Bunun için kalıcı, güzel ve estetik bir logo çalışması yaptırmanız gerekmektedir. Profesyonel olmayan logo çalışmaları akılda kalıcı olmaz ve karmaşık olur.

Profesyonel grafik tasarımcılar ile çalışarak logo çalışmalarınızı güvenle yaptırabilirsiniz. Logo çalışmalarında profesyonel hizmet kadar iş ahlakı da önemlidir. İxir Tasarım Ajansı bu zamana kadar yapmış oldukları işin daima arkasında duruş ve teknik destek sağlamıştır.

Logo tasarımları firmanızı çok iyi bir şekilde yansıtmalıdır. 2021 trendlerine uygun popüler olacak logo tasarımları yapmaktayız.

Biz işimizi sevgiyle yapıyor ve sizlere sorunsuz ve kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Kurumsal Logo Tasarım

Grafik tasarım denildiği zaman akıllara kurumsallık gelmektedir.

Kurumsallığa başlangıç için sizlerinde kurumsal bir logo tasarımına ihtiyacınız var. Kurumsal logo tasarımı için bazı olması gereken özellikleri sizler için sıraladık;

  • Özgün olması
  • Sade ve estetik elması
  • Karmaşıklıktan uzak öz anlatımlı olması
  • Markayı iyi yansıtmalı
  • Kullanılan renkler ve yazı tipi sektörünüz ile bağlı olması

Eğer üstte listelediğimiz faktörler en az ikisi logonuzda yoksa kurumsal bir logo sahibi değilsiniz demektir. Kurumsal logo sahibi olmak için fazla uzağa gitmenize gerek yok. İxir Ajans sizlere uzman grafiker ekibi ile bu deneyimi yaşatmak için bekliyor.

Logo Tasarımı Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Öncelikle yaptırmak istediğiniz logo tasarımı ile ilgili firma ismini ve üzerinde kullanmamızı istediğiniz sembolleri bize iletmeniz gerekiyor.

Beğendiğiniz logo tasarımları var ise bunları da iletirseniz çalışmalarımız daha doğru sonuçlar verebilir.

Çalışmalara başlamamız için belirtilen ücretin %50’sini ödemeniz gerekiyor.

Bize belirttiğiniz hususları dikkate alarak 3 gün içerinde 2 farklı logo tasarımı yapıyoruz.

Daha sonra beğendiğiniz logo tasarımı üzerinden revize işlemlerine başlıyor ve sizlere en kısa zaman dilimi içerisinde sunuyoruz.

Onayladığınız logo tasarımını ödemenin geri kalanını yaparak sizlere baskıya hazır şekilde tüm formatları ile logonuzu sunuyoruz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top