yandex
MOBİL UYUMLU WEB TASARIM-01

İxir Agency sizlere mobil uyumlu web tasarım konusunda uzman yazılım ekibi ile İstanbul’da hizmet vermektedir. 

Mobil Uyumlu Web Tasarım Nedir? 

Mobil uyumlu web tasarım responsive teknolojisi ile hayatımıza girmiştir. Responsive yani mobil uyumlu web sitesi hangi cihazdan o siteye girersek girelim web sitesinin o cihaza uygun yada uyumlu olduğunu gösterir. Yani web sitesinde herhangi bir bozulma olmaz ve stabil bir şekilde çalışır. Telefondan girersek telefonun boyutuna göre, tabletten girersek tabletin boyutuna göre, masaüstü bilgisayardan girersek bilgisayarın ekran boyutuna göre otomatik olarak o düzeyde şekillenir web sitesi. 

Nasıl Mobil Uyumlu Web Tasarım Yapılır? 

Mobil uyumlu web tasarım için çeşitli çözümler ve yollar vardır. Bunun ilk aşaması web sitesini kodlarken HTML5 ve CSS3 kurallarına göre kodlamak. Bir diğer yıl Bootstap teknolojisini kullanmak. Diğer bir yol WordPress, Joomla ve Opencart gibi açık kaynak kodlu sistemleri kullanarak otomatik olarak web sitemiz mobil uyumlu olmaktadır. 

Dünya genelinde web sitelerine giriş ve internetten arama istatisliklerine bakacak olursak büyük bir çoğunluğu bunu mobil cihazlar(telefon, tablet) üzerinden gerçekleşmektedir. 

İxir Agency siz değerli firmalara mobil uyumlu web tasarım hizmeti sunuyor. 7/24 sanal dünyada yerinizi almak için geç kalmayın. 

Responsive web tasarım ile ürün ve hizmetlerinizi herkese kolayca sunabilir ve müşterilerinizi arttırabilirsiniz. Böylelikle satışlarınızda katlanmış olur. 

Mobil Uyumlu Web Tasarım ve SEO 

Google algoritması gereği web siteniz mobil uyumlu değilse google arama sonuçlarında son sıralarda gösterilir veya hiç gösterilmezsiniz. Buda demek oluyor ki googleda üst sıralara çıkmanın ilk adımı mobil uyumlu web sitesi demektir. 

Bizde Google kriterlerine uyarak SEO temellerine uygun web tasarımınızı yapmaktayız. 

Eğer web siteniz mobil uyumlu değil ise bizlere danışabilir ve iletişim kurabilirsiniz. 

Mobil uyumlu web sitesi paketlerimizi inceleyerek bilgi sahibi olabilir ve teklif alabilirsiniz. 

Ümraniye mobil uyumlu web tasarım ile Google’da üst sıralara yerleşin. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top