yandex
SOSYAL MEDYA TASARIMLARI-01

Sosyal Medya Tasarımları

Sosyal medya tasarımları ile firmanız uçuşa geçsin. Bizlere yaptıracağınız tasarımlar ile bol bol beğeni ve yorum toplayın.

Son zamanların şüphesiz en büyük gelir kaynağı olan ve firmanızı büyütmeye yarayan sosyal medya platformlarında profesyonel şekilde görünmek mümkün. Sıradan paylaşımlar yapmak yerine işin uzmanları tarafından yapılmış tasarımlar ile bir adım öne geçebilirsiniz.

İnstagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformları için sizlere sosyal medya tasarımları yapıyoruz. Bu tasarımlar sayesinde daha fazla etkileşim alacak ve daha çok sosyalleşeceksiniz.

Sosyal medyada daha hızlı büyümenizi sağlayabilir böylelikle rakipleriniz arasında sıyrılabilirsiniz.

Sizler sosyal medya tasarımlarınızı bize bırakarak işlerinize daha fazla konsantre olabilirsiniz.

Sosyal medyada alacağınız beğeniler ve yorumlar sizler için potansiyel müşteri niteliğindedir.

Sosal Medya Tasarımı Yaptırmak İçin Bize Ulaşın.

Sosyal Medya Görsel Düzenleme

Eğer sosyal medya üzerinden kendi ürettiğiniz ürünleri satıyorsanız, bu ürün görsellerinizi sosyal medyaya uygun şekle getirmek için görsellerinizi düzenlemeniz gerekiyor. Bu düzenleme işlemi bazı zamanlarda 5 dakikanızı alırken bazı zamanlarda 1 saatinizi alabilir.

Tüm bunlarla uğraşmak yerine sizler için görsellerinizi hızlı bir şekilde düzenleyebilir, bunları hızlıca size teslim edebiliriz.

Dekupe işlemi denilen, görsellerin arka planını temizleme işini sizler için yine biz üstlenmekteyiz.

Dijitale Ayak Uydurun

Ülkemizin internet ile tanışma süreci 2000’li yılların başına dayansa da aslında 2015 yılına doğru sosyal medya platformları önem görmeye başladı. Bu önemle birlikte adeta bir pazaryeri olarak nitelendirdiğimiz online satış sitelerine evrildi.

Sizde hala sosyal medya içerinde aktif değilseniz geç kalmış sayılmazsınız. Sosyal medyayı uygun bir şekilde kullanmak için düzenli olarak gönderi ve hikaye paylaşmanız gerekmektedir. Bu paylaşımları yaptıktan sonra takipçi, beğeni ve yorumlar otomatik olarak gelecektir.

Düzenli bir şekilde içerik paylaşımı için sosyal medya ajansları ile çalışmalısınız. Böylelikle hem zamandan tasarruf edebilir hem de profesyonel destek alarak dijitale ayak uydurabilirsiniz.

Sizde sosyal medya tasarımları istiyorsanız eğer bizlere ulaşmaktan çekinmeyin. Sizlere uzman grafiker ekibimiz ile birlikte sosyal medyada firmanızı yükseltecek içerikler hazırlamaktayız.

Sattığınız ürünler yada hizmetleri güzel tasarımlar ile süsleyerek daha fazla beğeni toplayın.  

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top