yandex
ÜCRETSİZ SİTE KURMAK-01

Web sitesi kurmak için para harcamanıza gerek kalmadan ücretsiz web sitesi kurabileceğiniz sistemleri inceleyeceğiz.

Ücretsiz web sitesi internete başlangıç olarak tercih edilebilir. Diğer yandan web tasarım alanında kendimizi geliştirmemizi sağlan

Şimdi ücretsiz web tasarım araçlarına bakalım.

WordPress

WordPress ile web sitesi kurmak son zamanların en popüler blog yöntemlerinden. Ücretsiz bir çok araç sunmakta ve dünyada web sitelerinin büyük çoğunluğu bu sistem ile kurulmuştur.

Blogger

Kolay web sitesi sahibi olmak isteyenler için önceliklidir. Bir kaç ayar ile web sitenizi yayına sokmayı sağlar. Blogger bir Google platformu olduğu için seo açısından oldukça iyidir.

Mozello

Web sitesi kurmanın yanı sıra bize online mağaza alanı veriyor. Sistem üzerinden ürünlerimizi sergileyebilir ve satabiliriz.

Wix

Ücretsiz web sitesi kurma aracıdır. Reklamlardan sık sık duyarız. Wix ile kolayca web sitenizi şekillendirebilirsiniz.

Özet olarak sizlere ücretsiz web sitesi kurabileceğiniz web servislerini tanıttık. Tabi ücretsiz olmasının bazı eksi yanları var. Bazı sistemlerde web sitenizde sizden habersiz reklamlar gösterebilir.

Sistemler ne kadar ücretsiz olsa bile belli bir aşamadan sonra sizi ücretli sürüme yükseltmenizi hedefler. İstedikleri ücretler biraz yüksek olduğu için başka bir firmadan web tasarım hizmeti almanız daha makul olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top