yandex
Ümraniye Grafik Tasarım

Ümraniye Grafik Tasarım | Grafik Tasarım Ajansı | Tasarım Ofisi

Grafik tasarım sözcüğü İngilizce graphic desing olarak tanımlanır. Tasarım, baskı, reklam, promosyon ve tanıtım alanları için kullanılan sözcükleri sanata dönüştüren bir birimdir.

Geçmiş zamanlarda matbaa, şablon, kalıp, kağıt gibi ürün ve ürün varyantları ile bu işin mimarı olan grafik tasarımcılar, teknolojinin gelişimi ile birlikte yeni bir boyut kazanmış ve yazılım araçları ile işlerini kolaylıkla halledebilmişlerdir.

Grafik tasarımcılar kendilerine belirtilen hususlar doğrultusunda yazılı ve dijital içerikler üretir.

Ümraniye grafik tasarım denildiği zaman akıllara ilk başta baskı ve matbaa işleri yapan kişiler akla gelmektedir.

Fikirlerin ve hayallerin görsele dönüştüğü grafik tasarım bir firmanın kendini tanıtabilmesi için gereklidir.

Grafik tasarım sanatı günümüzde oldukça değer kazansa bile bunu daima profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekiyor.

umraniye grafik atsarim hizmeti

Grafik Tasarım Kullanım Alanları

  • Logo tasarımı
  • Kurumsal kimlik tasarımı
  • Broşür, kartvizit, magnet, etiket vb baskı ürün tasarımları
  • Ambalaj tasarımları
  • Web arayüz tasarımı (UI/UX Tasarım)
  • Animasyon Tasarımı

 Sizlerde eğer Ümraniye bölgesinde grafik tasarım hizmeti almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Grafik Tasarım Fiyatları

Grafik tasarım fiyatları oldukça göreceli ve değişiklik gösteren bir konudur. Her ajans ve grafiker kendi fiyatlarını belirler. Her firma reklam tanıtım bütçesini bu hususlara göre seçer. Eğer grafik tasarım fiyatlarını tam alabilmek istiyorsanız o grafik tasarım ajansı ile iletişime geçiniz.

Yaptırmak istediğiniz görsele göre fiyat aralıkları değişmektedir. Örneğin bir logoyu A Ajansı 500 liraya yaparken, B Ajansı bu logoyu 5.000 liraya yapabilir. Müşterilerimizi asla yüksek fiyat politikalarına maruz bırakmadan en uygun şekilde bütçe belirlemekteyiz.

Grafik Tasarım Bölümü

Her dijital ajansın grafik tasarım bölümü ya da grafik tasarım departmanı bulunmaktadır. Diğer firmalarda ise nadir olarak grafik tasarım ile ilgilenen kişiler (grafiker) bulunur. Bir firmada eğer görseller ile ilgilenecek birim yok ise dışarıdan destek alırlar. Firmalar genelde ajanslar ya da freelancer desteği ile bu tarz işleri yürütürler. İstanbul Ümraniye’de grafik tasarım hizmeti almak istiyorsanız eğer Ümraniye’nin en kaliteli grafik tasarım ajansı ile tanışmaya hazır olur. Deneyimli grafikerler ile sizlere kurumsal görseller sunabiliriz.

Ümraniye grafik tasarım hizmeti almak istiyorsanız bizler ile iletişime geçin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top