yandex
ÜMRANİYE GRAFİK TASARIM-01

Ümraniye Grafik Tasarım

Ümraniye grafik tasarım ajansı olarak sizlere grafik tasarım hizmeti sunuyoruz. Logo tasarımından, kurumsal kimlik tasarımına, sosyal medya tasarımından kartvizit tasarımına kadar bütün tasarım işleri hassas bir şekilde yapmaktayız.

Son zamanların en çok tercih edilen minimal tasarımda yapmaktayız. Bir markayı ön plana çıkarmak için işin yolu grafik tasarımdan geçmektedir. Günümüzde popüler olan tasarım hizmeti ile İxir Agency yanınızda.

Ümraniye Broşür Baskı

Broşür ve el ilanı baskısına mı ihtiyacınız var? Eğer cevabınız evet ile doğru adrestesiniz. Sizlerin istekleri doğrultusunda broşür ve ilanı tasarlamaktayız. Ücretsiz olarak yaptığımız bu tasarımlardan sizlerden sadece baskı ücreti alıyoruz. Şık ve estetik tasarımlar yapıyor %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Broşür baskı ebatlarımız A5 ve A4 olarak ikiye ayrılır. Bu ebatlar dahilinde ister tek yön isterseniz de çift yön olarak baskı yapabilmekteyiz.

Ümraniye Kartvizit Baskı

Kartvizit baskı her ne kadar basit gibi görünse de aslında çok önemli ve üzerinde durulması gereken bir iştir. Ücretsiz bir şekilde kartvizit tasarımınızı yapıyor daha sonra baskıya alıyoruz. En çok tercih edilen kartvizit boyutu 8×5 ölçüleridir. Çoğunlukla kare olarak tercih edilir ama isteğe göre özel kesimde yapılabilir.

Ümraniye Etiket Baskı

Ürünlerinize ve istediğiniz her yere yapıştıracağınız etiketler İxir Agency’da. Kendi firmanıza özel üzerinde logonuz ve iletişim bilgileriniz bulunan bu etiketler son dönemde oldukça rağbet görmektedir. Güçlü yapışkanı sayesinde her yere kolaylıkla yapışabilme özelliğine sahiptir. Standart etiket boyutu 8×5’dir.

Ümraniye Magnet Baskı

Magnet baskısı genellikle paket servis yapan işletmelerin tercih ettiği buzdolabı yapışkanlarıdır. Günümüzde en çok restoranlar, tüp ve su işi yapan firmalar kullanmaktadır. Tercih edilen magnet boyu 8×5’dir. İster dikdörtgen şekilde isterseniz de özel kesimli şekilde yapılabilmektedir.

Eğer sizde paket servis yapan bir yeri işletiyorsanız kesinlikle magnet yaptırmalısınız.

Tüm matbaa ve baskı çeşitlerimiz mevcuttur. Eğer Ümraniye’de bu işleri yaptıracaksanız daima yanınızdayız. Hızlı bir şekilde tasarımlarınızı yapıyoruz. Daha sonra istediğiniz baskıyı yapıp teslim ediyoruz. Hızlı ve çözüm odaklı çalışmalarımız müşterilerimiz tarafından beğeni toplamaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top