yandex
ümraniye sosyal medya ajansı-01

Ümraniye Sosyal Medya Ajansı

Ümraniye Sosyal Medya Ajansı olarak firmaların sosyal medya yönetimi, danışmanlığı, tasarım ve izlenecek yol olarak çeşitli direktifler vermekteyiz.

Sosyal medya ajansları sizlerin internet dünyasında görünürlüğünü arttırmak ve müşterilerinize kolayca ulaşmanızı sağlarlar. Sosyal medya ucu bucağı olmayan sınırsız ve sonsuz bir dünyadır. Dünyada birçok sosyal medya platformu bulunmaktadır. Bunlardan en popüler olanları; Facebook, İnstagram, Twitter, Pinterest gibi latformlardır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile firmanızın sosyal medya hesaplarının yönetilmesine ve geliştirilmesine yardımcı olur. Sosyal medya uzmanları hedef kitlenizi belirler, takipçinizi arttırır, gönderilerinizi etkileşime sokar ve sizi internet ortamında kurumsallaştırır. Her bir takipçi sizlerin potansiyel müşteriniz anlamına gelmektedir. Sizi takip etmelerinin amacı bir gün yada bir durumda sizle iletişime geçip sizle alışveriş yapmak istemeleridir.

Sosyal medya yönetimi için çeşitli ajanslar, kurumlar ve kişiler hizmet vermektedirler. İxir Agency olarak Ümraniye’de bulunan sosyal medya yönetim ofisimizde sosyal medyada büyümek isteyen firmalara ve kurumlara hizmet vermekteyiz. Sosyal medya yönetimi basit bir iş gibi gözükse bile bu iş daima profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Sizde firmanızın sosyal medya hesaplarının yönetilmesini istiyorsanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya Tasarımları

Firmalara sosyal medya yönetim hizmeti verdiğimiz gibi sosyal medya tasarım hizmeti de sunmaktayız. Bu hizmet dahilinde bize belirtmiş olduğunuz hususlar doğrultusunda sosyal medya gönderi ve hikayelerinizin tasarımlarını yapıyoruz. Böylelikle bütçenizi çok zorlamadan daha kolay bir şekilde istediğinize göre tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Sosyal medya tasarımları ilgi çekici olmalıdır. Kullanıcıları ve ziyaretçilerinizi harekete geçirmek için hazırlanmalıdır.

Sosyal medya üzerinden gönderilerinizin sürekli popüler olmasını istemez misiniz? Daha fazla kitleye hitap etmek ve göz önünde bulunmak sizlerinde hakkı.

Gelelim Ümraniye sosyal medya yönetim fiyatlarına. Her firma ve ajans kendi fiyatlarını belirlese bile ortalama rakamlar şu şekilde diyebiliriz.

Ümraniye Sosyal Medya Yönetimi ( AYLIK) : 750 TL

Ümraniye Sosyal Medya Tasarımı (1 ADET) :50 TL

Fiyatlarımız diğer sosyal medya ajanslarına göre gayet uygun olmakla birlikte sizi yükseklere taşımanın sözünü veriyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya yönetiminde yapmış olduğumuz bazı çalışmalar:

Takipçi Arttırımı

Beğeni Arttırımı

Yorum Takip ve Geri dönüş

Aylık Gönderi ve Hikaye Tasarımı

Reklam Görsellerinin Hazırlanması

Haftalık ve Aylık Raporlama

Hedef Kitle Analizi

Anahtar Kelime Analizi

Rakip Analizi

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top