yandex
ÜMRANİYE WEB TASARIM-01

İstanbul’un ilçelerinden olan Ümraniye web tasarım fiyatlarına bir göz atalım.

Öncelikle web tasarım firmaların internetteki görülen yüzü demektir. Bu yüzden eğer bir web siteniz yoksa hızlıca bir web sitesi sahibi olmanız gerekmektedir.

Her sektörde olduğu gibi yazılım sektöründe de doğru ve kaliteli web yazılım firmanızı bulmanız gerekmektedir.

İxir Agency, ümraniye web site tasarımı olarak bir çok firmaya hizmet vermektedir.

Ümraniye Web Tasarım Fiyatları

Verdiğimiz hizmet sadece web tasarımla sınırlı kalmayıp, sosyal medya yönetimi, online reklamlar, grafik tasarım ve matbaa işleride vardır.

Ümraniye web tasarım firmaları fiyat skalası konusunda belli bir ücret yoktur. Her web tasarım ajansı kendi fiyatını kendi yaptığı işe göre belirlemektedir.

Eğer sizde web tasarım için fiyat almak istiyorsanız bizleri arayınız.

Her ajans web sitesi fiyatı belirlerken sitenin özelliklerine göre fiyat değişikliği yapabilir. Örneğin bir web tasarım ajansı 1.000 lira fiyat isterken bir diğer web tasarım firması 10.000 lira gibi bir fiyat isteyebilir.

Eğer bir firmaya web tasarım yaptırıyorsanız kesinlikle sözleşme imzalamanız gerekmektedir. Çünkü o sözleşmede belirli bir tutar, işin detayı ve yapılış süresi yer alır. Doğru web tasarım ajansını tercih etmişseniz sözleşmeye uygun hareket edilir.

2020 yılı ortalama bir domain(alan adı) 20 dolar, bir hosting ise 40 dolar civarındadır.

Buda demek oluyor ki hiç bir işlem yapmadan sadece alan adı ve hosting alarak 60 dolar gibi bir ücret harcamış oluyoruz. Hal böyle iken web tasarım ücretleri sürekli değişebilir.

Firmanızın web tasarımını kime yaptıracağınızı hala bulamadıysanız İxir Web Tasarım Ajansı olarak size kapımız daima açık.

Çekmeköyde ki ofisimize gelerek detayları konuşabilir yada bizimle internet yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top