yandex
Web Tasarım Fiyatları-01

Web tasarım hizmeti veren web tasarım firmalarının ayrı fiyat ölçekleri bulunmaktadır.

Web tasarım için fiyat vermek için yapılacak web sitesinin özellikleri en büyük etkendir.

Kullanılacak Dil

Öncelikle yapılacak olan web sitesi hangi dil ile yazılacağı büyük önem taşır. Php ve Asp.Net olarak 2’ye ayırmamız mümkündür. En çok php kodlama dili kullanılmaktadır. Az miktarda web sitesi asp dilini kullanmaktadır. Türkiye’de asp ile kodlanmış web siteleri pek tercih edilmemektedir.

Tasarım

Web tasarımın en can alıcı noktası tasarımdır. Tasarımı güzel olan bir web sitesi daha alıcı gelmektedir. Bazı web tasarım ajansları kendi tasarımı kullanır, bazı web tasarım ajansları ise firmalar için özel tasarımlar yapar. Tasarım konusu web tasarım fiyatı verirken öenmlidir.

Özellikler

Web sitesinin belli başlı sabit özellikleri bulunmaktadır. Ek olarak farklı özellikler istersek bunlara ek ücret ödemek zorunda kalırız. Örneğin web sitesinde online katalog istiyorsak web sitesi fiyatı değişiklik gösterebilir.

Hazır Site Paketleri

Hazır site paketleri internet dünyasına giriş yapmak isteyen firmalar için daha uygundur. Fiyatları abartılı olmayan paketleri satın alarak düşük bütçe ile internette yerinizi alabilirsiniz.

Web tasarım ajansları web sitesi fiyatını belirlerken bu tarz unsurlara bakarlar. Aynı özellikte web sitesine A firması 1.500 lira isterken B firması 15.000 lira isteyebilir. Web tasarım yaptırmak isteyenlerin web tasarım ajansını iyi araştırması gerekmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go Top