Web Tasarım & Yazılım

Web tasarım & yazılım işleri, günümüzde en popüler internet tasarım işlemlerin başında yer almakta ve pek çok insan tarafından yüksek oranda tercih edilmektedir. İnternet sitelerinin genel tasarım hizmetleri alanında yüksek kalite standartlarında çeşitli hizmetler sunmakta olan pek çok marka, söz konusu bu sektör içerisinde profesyonel çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul web tasarım hizmetleri
oldukça nitelikli ve kusursuza yakın bir hizmet temposu ile karşınıza çıkan firmamız, alanında yüksek deneyim ve tecrübeye sahip teknik bireylerle çalışmakta ve bu anlamda web tasarım hizmetlerini direkt olarak pek değerli müşterilerine sunmaktadır. Profesyonel web tasarım hizmetleri ile öne çıkan markamız, sektöründeki diğer rakip firmalar için de örnek marka imajı ile tanınmakta ve mükemmele yakın teknik hizmetleriyle de alanında sık tercih edilen marka olmayı başarmış durumdadır. İxir Agency web tasarım ile web sitesi sahibi olmak için zaman kaybetmeyin.

Profesyonel Web Tasarım İşleri

Profesyonel anlamda web tasarım işlemleri, oldukça ciddi hizmetler olup alanında profesyonel markalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Web tasarım paketleri içerikleri ile söz konusu sektör içerisinde öne çıkan markamız, alanında lider ve önder hizmetlerinin yanında oldukça uygun fiyatlı hizmet seçenekleriyle de tanınmaktadır. Web tasarım fiyatları alanında oldukça makul bir fiyat skalası ile envaiçeşit çalışmalarını sürdürmekte olan işletmemiz, sektöründe dev marka olmak adına üstün bir efor sarf etmektedir. Pek kıymetli müşterilerinde almış olduğu olağanüstü güçle beraber kendi sektöründe sürekli olarak yükselmekte olan markamız, firma adını çok daha yüksek mevkilere çıkarmak adına da büyük bir çaba göstermektedir.

webtasarim-yazilim-01

Mobil Uyumlu

Yönetim Panelli

SEO Uyumlu

Ümraniye Web Tasarım Ajansı

Web tasarım ajansı hizmetleri alanında kesintisiz bir şekilde çeşitli hizmetlerine devam etmekte olan markamız, sektöründe lider ve öncü hizmet kalitesi ile öne çıkmaktadır. Alanında önder hizmetlerinin yanı sıra oldukça makul fiyatlı hizmet içerikleriyle de tanınmayı başarmış olan firmamız, modernize teknolojik birikimin getirmiş olduğu envaiçeşit hizmet seçenekleri neticesinde hizmet gamını sürekli olarak güncel tutmaktadır. En güncel ve en modern hizmetlerinin yanında alanında yüksek tecrübeye sahip olan bireylerle çalışmaya büyük özen gösteren firmamız, sektöründe parlayan marka kalitesi ile hizmetlerine devam etmektedir.

Web tasarım en kısa anlamıyla firmanın dijital ortamdaki yüzüdür. Dijital dünyada kendinizi gösterebilmek için bir web sitesine ihtiyaç duyarsınız. Ama her web sitesinden aynı verimi alamayabilirsiniz. Bunun için web sitesinin tasarımı. içeriği, site haritası ve seo(arama motoru optimizasyonu) gibi yönlerinin de güçlü olması gerekmektedir.

Nasıl Bir Web Sitesi Seçmeliyim?

Web sitesi seçerken ön önemli konu sizin bu site için belirlediğiniz hedeflerdir.

Örneğin internette satış yapıyor iseniz bir e-ticaret sitesi sahibi olmanız gerekir.

Yada dağ bisikletçisi iseniz kişisel bir web sitesi sahibi olmalısınız. Yada bir inşaat firması iseniz kesinlikle kurumsal bir web siteniz olması gerekir.

Peki Web Sitemin Özellikleri Nasıl Olmalı?

Daima hızlı bir web siteniz olmalı. Site yüklenme hızınız yavaş olursa site ziyaretçileriniz web sitenizi terkedecektir.

Estetik bir tasarımı olmalı ve ziyaretçilerinizin gözü yorulmamalıdır. Sitenize bir girişte sizi tanıyabilmeliler.

Web sitesi tasarımında bir diğer hassas konu ise mobil uyumlu olmalıdır. İnternet kullanımının %80’i mobil cihazlar ile erişim sağlamaktır.

Bizde responsive teknolojisi kullanarak yaptığımız web siteleri %100 mobil uyumludur.

Hazır web sitesi paketi ile web sitesi olmayan firma kalmayacak.

Özveri ile çalışarak oluşturduğumuz temaları uygun fiyat garantisi ile sizlerle buluşturuyoruz.

  • Her Bütçeye ve Her Sektöre Uyumlu
  • Google Dostu
  • Mobil Uyumlu
  • Ömür Boyu Lisanlı
  • Kolay Kullanım Paneli
  • Renk Seçenekleri
  • +500 tema seçeneği ile sizde 3 gün içinde internetten satış yapmaya başlayabilirsiniz.
  • Çeşitli ödeme yöntemleri ve sınırsız ürün girişi ile kolay bir kullanımı olan e-ticaret paketimiz, diğer ajanslar gibi sizden her yıl ödeme almak yerine size ömür boyu lisans verir.
  • Eğer internet ve bilgisayar kullanımından anlamıyorsanız korkmayız. Sizler için bize ilettiğiniz tüm ürünleri sitenize ekliyoruz ve ekstra ücret almıyoruz. Yani anahtar teslim bir online mağazanız oluyor.